Suflet vandut (La que no podia amar) are primul episod pe 1 februarie 2012 pe Acasa TV. In premiera, Acasa Tv va aduce o telenovela care inca se mai filmeaza, ea ajungand in momentul actual la 121 episoade. Aveti aici un
link cu actualizarea episoadelor asa ca veti sti cand se ajunge la ultimul episod.
Distributie Suflet vandut:
Ana Brenda Contreras
Jorge Salinas
Susana González
Julián Gil
José Ron
Ana Martín
Ana Bertha Espín
Melodia de inceput din telenovela Suflet vandut se numeste Te dejare de amar.
sper ca Ana Paula va ramane cu Rogelio pentru ca asa ar fi mult mai frumoasa telenovela sinceeeerrrrr!!!!!!
RăspundețiȘtergereana paula este cea mai frumoasa .ea se potriveste cu ROGELIO
RăspundețiȘtergereIMI PLACE DE ANA PAULA
RăspundețiȘtergeree super filmul si sper ca ana paula sa ramana cu bruno e tare dragutttttttttttttttttttt
RăspundețiȘtergereSper sa ramana ana paula cu gustavo.:D
RăspundețiȘtergereami place telenovela
RăspundețiȘtergereana paula ramane cu rogelio si o sa aiba si un copil cu el , pana la urma s indragosteste de el.
RăspundețiȘtergeree super filmu,pe mine ma amuza cel mai mult matusa lui paula(hahahah)
RăspundețiȘtergeremisto telenovela imi place mult
RăspundețiȘtergereAr fi frumos ca Paula sa ramana cu Rogelio
RăspundețiȘtergereana paula TREBUIE sa ramana cu rogelio
RăspundețiȘtergerenush de unde ai scos ca ram cu ana paula rogelio desi imi doresc asta f muuult..da eu ma chinui sa vad finalul ed cateva zile si de la 156 nu mai apar ep.........deci crd ca inca mai lucr la final de nu gasesc...:(desi daca siti unde apare finalul va rog sa lasati un comentariu sa l vad si eu plzzzzzzzzzzz........:(sper sa ramana cu rogelio!!!
RăspundețiȘtergereana paula e cea mai frumoasa o ador:X
RăspundețiȘtergereeste un film minunat
RăspundețiȘtergerepoti vedea telenovela pe tutelenovelele.net inca se mai filmeaza la ea daca nu ma insel are 165 de episoade
RăspundețiȘtergereeu am vazut pana la 163 si nu mai stiu nimik vreau sfaritu cum se termina oare cum ramane
RăspundețiȘtergereE Tare filmul sincera sa fiu Gustavo ma enerveaza ,cred ca ana paula o sa ramana cu ROGELIO ea il iubeste mult.....
RăspundețiȘtergereun film frumos
RăspundețiȘtergereana ramane cu rogelio iar gustavo moare ...il impusca bruno...eu am vazut ultimul episod
RăspundețiȘtergereimi place filmu e super
RăspundețiȘtergereimi place mult ana paula e super actrita si pana la urma rohelio o sa mearga si ana paula o sa ramana cu el
RăspundețiȘtergerebruno si vanesa si david sunt niste gunoaie care vor sal fure pe rogelio
RăspundețiȘtergereDeci iubesc filmul .......... :::::* ♥♥♥ Si Ana sa ramana cu Rogelio :X :X :X ii iubesc :X ♥♥♥
RăspundețiȘtergeresuper*****
RăspundețiȘtergereramane cu rogelio si gustavo din pacate moare ea ajunge sal iubeasca pe rogelio de asta cand trebuie sa aleaga intre ei doi il alege p\e rogelio si pe gustavo il omoara avocatu cand vrea sa-i apere pe rogelio si ana paola de el il impusca.
RăspundețiȘtergeresper sa ramana ana paula cu rogelio
RăspundețiȘtergerefoarte super dar as dorii ca ana pala sa ramina cu gustavo
RăspundețiȘtergeremi-as dorii sa stiu cand se transmit restul episoadelor de la 167......nu este corect sa ne tina in suspans...va multumesc
RăspundețiȘtergereeste o telenovela frumoasa dar vreau sa vad ult episod
RăspundețiȘtergerepune'ti si virgula ..cand incercati sa explicati cv,nu se intelege mai nimic...
RăspundețiȘtergereAS VREA SA RAMANA CU ROGELIO PENTRU CA PANA LA URMA SE INDRAGOSTESTE DE EL
RăspundețiȘtergereda se indragosteste de rohelio si copilul este a lui gustavo :):P
RăspundețiȘtergereStie cineva cum se numeste melodia care este pe fundal atunci cand moare Gustavo?
RăspundețiȘtergere