Un asteroid care va lovi Pamantul va face asta in 2182, potrivit specialistilor. S-a mai zis ca ne va lovi unul prin 2020, in Biblie s-ar pomeni cifrat de un asteroid care va lovi in 2012. Eu nu cred in nimic. Daca s-ar afla despre un potential asteroid care ne va lovi, nimeni nu va afla, doar cei care controleaza planeta. Voi ce credeti?