Daca ai o intrebare si nu ii gaseai raspunsul era clar ca te duci pe net si ce te faci daca nu gasesti pe niciun site raspunsul la intrebarea ta. Cauti un forum unde sa postezi intrebarea dar sunt putine sanse de raspuns ca nu vor fi destui vizitatori sa-ti vada intrebarea. Pe
Yahoo Answers gasesti raspunsul la orice intrebare. Acolo e un concurs cine da cele mai bune raspunsuri, mai mult e un "intreaba-ma ca sa-ti raspund". Pentru cei care nu prea au o tangenta cu limba romana exista
TPU. Toti pentru unu. Din cand in cand ma mai plictisesc si ma uit pe intrebari si raspunsuri.
www.tpu.ro
rahat cu perja
RăspundețiȘtergereTPU e plin de trolli si sclavi agramati.
RăspundețiȘtergereAdminilor nu le pasa de tine, daca ai probleme serioase.
E tiganie mare pe TPU.