- Mi-e dor de tine mereu. Ma gandesc la tine zi si noapte. Mi-e dor de tine acum si totdeauna.
- Astazi mi-a fost dor de tine. Ieri mi-a fost dor de tine. Nu te ingrijora pentru maine, o sa-mi fie dor de tine mereu.
- Ma gandesc la timpul petrecut impreuna si la cat de mult mi-a placut sa fiu cu tine. Mi-e dor de tine.
- Am auzit pe cineva soptindu-ti numele, m-am intors sa vad cine este si atunci am realizat ca era inima mea ce imi spunea ca mi-e dor de tine.
- Daca vrei sa stii cat de mult mi-e dor de tine, incearca sa prinzi picaturile de ploaie. Cele pe care le prinzi reprezinta cat de dor iti este de mine iar cele pe care nu le-ai prins reprezinta cat de dor imi este mie de tine.
- Te astept cu nerabdare, mi-e dor de tine mi-e dor de amandoi, mi-e dor de zambetul tau mi-e dor de noi…

astea chiar k ma caracterizeaza;)
RăspundețiȘtergeresunt ft faine...mie imi este dooor de puyu meu:((
RăspundețiȘtergeremii dor de dragostea noastra, de zilele pline, de nebuniile facute impreuna, mi-i dor purshisimplu sa nu facem nimik.....mii dor de noi
RăspundețiȘtergereMie dor de puiutzu meu ....si de nebuniile noastre:))
RăspundețiȘtergere:((:((:((
2-3 cele mai faine ..restul naspa ..:)
RăspundețiȘtergere