Poze emo misto

Pe siteul http://www.luv-emo.com/ gasiti cele mai tari imagini, avatare emo. Avatare emo cool, imagini emo fete, imagini emo baieti, imagini emo love, imagini emo triste, poze emo avatar, poze avatare emo noi, sad, avatare emo angel, avatare emo angel, avatare emo emo, avatare emo roz, avatare emo rock, avatare emo tristi, avatare emo iubire, avatare emo indragostiti, avatare emo pentru messenger, avatare emo poze emo, avatare emo kiss, avatare emo kids, avatare emo super si punk.

28 de comentarii:

  1. hhhmmm nu prea imi place poza dar pana la urma ce sa zik altceva decat ca este frumusika si cam atat pwp pe toata lumea care lasa comentariu

    RăspundețiȘtergere
  2. nu prea imi place dar e frumusica

    RăspundețiȘtergere
  3. Emo sunt cey mai tary. Sunt sy eu emo sy ma consyder un om obijnuyt ca toty eylalty. Emo sunt tary in felul lor de asi exprima sentymentele fata de cey care-i sant aproape. Am invatat sa fiu emo de la op rietena sy acum ma symt foarte implynyta in felul meu de exprimare. Mie dor de colei mey emo de la scoala veche sy incerc sa merg cu ei la petrecere dar nu dau de ei sy am auzyt ca sau sinucisy.......

    RăspundețiȘtergere
  4. ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec

    RăspundețiȘtergere
  5. mie nu imi place emo yacccccccccccccccccccccc

    RăspundețiȘtergere
  6. nu vreu sa par lezby dar tipa e sooper dragutza chiar si emo

    RăspundețiȘtergere
  7. eu sunt emo si imi place fata asta sau ce e

    RăspundețiȘtergere
  8. nush ce sa zic asa si asa

    RăspundețiȘtergere
  9. sunt misto dar prea putine si simple pwp fetele care lasa comentari dar sa fi mumoase logic:D

    RăspundețiȘtergere
  10. este tare sa fii emo si eu sunt una de-a lor

    RăspundețiȘtergere
  11. mda... merge ,doar e emo...

    RăspundețiȘtergere
  12. salut la toti is ft si nu-s emo dar imi plac si as dori si un baiat emo adica sa ii placa emo si lui de sigur da sa nu prea comporte ca si emo ca noo..... va pwp pe toti :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:emo ,emo,emo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super taryyy

    RăspundețiȘtergere
  13. naspa sa se inchida in ele

    RăspundețiȘtergere
  14. fain pacat ca nu sunt intelesi sh noh.........

    RăspundețiȘtergere
  15. pune frate una cu emonica............adica yo

    RăspundețiȘtergere
  16. asa si asa poza...............nush ce sa zic.si eu nu sunt emo,dar imi place poza.va pwpaces pe totzi

    RăspundețiȘtergere
  17. thare poza...ji majoritatea prietenelor mele sunt emo dar eo nu idraznesc sa imi arat admiratia fata de acest lucru pt ca multe pers cosidera ca fi emo e o prostie deci prefer sa fiu doar in sufletul meu caci oricat as nega in interior simnt si traisc ca un emo deci va pooop ji va admir foarte mult pe cei care indrazniti sa fiti voi cu adevarat

    RăspundețiȘtergere
  18. imi plache moolt emo dar nu sa fiu eu...va pupaceshk shi va doresk molt succes....

    RăspundețiȘtergere
  19. imi place mult emo da numai sa ma uit la ei da va dores si eu multy suceces in continuare

    RăspundețiȘtergere
  20. Eo nu's emo dar imi place foarte moolt stilul acesta .Am avut o prietene care era emo iar ea se despartise in momentul acela de pr ei si avea o relatie de 5 ani cu respectivul si peste o luna na mai rezistat de la despartire si sa sinucis :( . Akum as vrea sa va transmit un singur mesaj :"SA NU VA OMORATI PT CA AVETI TOATA VIATZA INAINTE SI E PACAT DE VOI !"

    RăspundețiȘtergere
  21. si io sant emo da mie nu mi place poze da nu vrea sa par lezbi dar tipa e frumusica

    RăspundețiȘtergere
  22. nu mi place de loc da si io sant emo

    RăspundețiȘtergere
  23. e baiat sau fata....oricum nu imi place deloc

    RăspundețiȘtergere
  24. imi plac pozele !!dar emo deloc se inchid in ei nasol

    RăspundețiȘtergere
  25. am fost emo si inca imi mai place sa ma port chiar daca prieteni zic ca e naspa sa fi emo eu nui ascult e un stil super misto uni poate nul inteleg cas prea inculti emo nu inseamna neaparat ca se incid da ce atta taina ce stie taranu cei ceocolata maninca ambalaju si arunca bucata

    RăspundețiȘtergere

Comentatul e gratis. Profitați cât puteți.