Pe siteul http://www.luv-emo.com/ gasiti cele mai tari imagini, avatare emo.
Avatare emo cool, imagini emo fete, imagini emo baieti, imagini emo love, imagini emo triste, poze emo avatar, poze avatare emo noi, sad, avatare emo angel, avatare emo angel, avatare emo emo, avatare emo roz, avatare emo rock, avatare emo tristi, avatare emo iubire, avatare emo indragostiti, avatare emo pentru messenger, avatare emo poze emo, avatare emo kiss, avatare emo kids, avatare emo super si punk.
hhhmmm nu prea imi place poza dar pana la urma ce sa zik altceva decat ca este frumusika si cam atat pwp pe toata lumea care lasa comentariu
RăspundețiȘtergerenu prea imi place dar e frumusica
RăspundețiȘtergereEmo sunt cey mai tary. Sunt sy eu emo sy ma consyder un om obijnuyt ca toty eylalty. Emo sunt tary in felul lor de asi exprima sentymentele fata de cey care-i sant aproape. Am invatat sa fiu emo de la op rietena sy acum ma symt foarte implynyta in felul meu de exprimare. Mie dor de colei mey emo de la scoala veche sy incerc sa merg cu ei la petrecere dar nu dau de ei sy am auzyt ca sau sinucisy.......
RăspundețiȘtergereieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec
RăspundețiȘtergeremie nu imi place emo yacccccccccccccccccccccc
RăspundețiȘtergerenu vreu sa par lezby dar tipa e sooper dragutza chiar si emo
RăspundețiȘtergereeu sunt emo si imi place fata asta sau ce e
RăspundețiȘtergerenush ce sa zic asa si asa
RăspundețiȘtergeresunt misto dar prea putine si simple pwp fetele care lasa comentari dar sa fi mumoase logic:D
RăspundețiȘtergeremisto poze emo
RăspundețiȘtergereeste tare sa fii emo si eu sunt una de-a lor
RăspundețiȘtergeremda... merge ,doar e emo...
RăspundețiȘtergeresalut la toti is ft si nu-s emo dar imi plac si as dori si un baiat emo adica sa ii placa emo si lui de sigur da sa nu prea comporte ca si emo ca noo..... va pwp pe toti :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:emo ,emo,emo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super taryyy
RăspundețiȘtergerenaspa sa se inchida in ele
RăspundețiȘtergereE mijto :d :d :d
RăspundețiȘtergerefain pacat ca nu sunt intelesi sh noh.........
RăspundețiȘtergerepune frate una cu emonica............adica yo
RăspundețiȘtergereasa si asa poza...............nush ce sa zic.si eu nu sunt emo,dar imi place poza.va pwpaces pe totzi
RăspundețiȘtergerethare poza...ji majoritatea prietenelor mele sunt emo dar eo nu idraznesc sa imi arat admiratia fata de acest lucru pt ca multe pers cosidera ca fi emo e o prostie deci prefer sa fiu doar in sufletul meu caci oricat as nega in interior simnt si traisc ca un emo deci va pooop ji va admir foarte mult pe cei care indrazniti sa fiti voi cu adevarat
RăspundețiȘtergereimi plache moolt emo dar nu sa fiu eu...va pupaceshk shi va doresk molt succes....
RăspundețiȘtergereimi place mult emo da numai sa ma uit la ei da va dores si eu multy suceces in continuare
RăspundețiȘtergereEo nu's emo dar imi place foarte moolt stilul acesta .Am avut o prietene care era emo iar ea se despartise in momentul acela de pr ei si avea o relatie de 5 ani cu respectivul si peste o luna na mai rezistat de la despartire si sa sinucis :( . Akum as vrea sa va transmit un singur mesaj :"SA NU VA OMORATI PT CA AVETI TOATA VIATZA INAINTE SI E PACAT DE VOI !"
RăspundețiȘtergeresi io sant emo da mie nu mi place poze da nu vrea sa par lezbi dar tipa e frumusica
RăspundețiȘtergerenu mi place de loc da si io sant emo
RăspundețiȘtergeree baiat sau fata....oricum nu imi place deloc
RăspundețiȘtergereimi plac pozele !!dar emo deloc se inchid in ei nasol
RăspundețiȘtergerebine
RăspundețiȘtergeream fost emo si inca imi mai place sa ma port chiar daca prieteni zic ca e naspa sa fi emo eu nui ascult e un stil super misto uni poate nul inteleg cas prea inculti emo nu inseamna neaparat ca se incid da ce atta taina ce stie taranu cei ceocolata maninca ambalaju si arunca bucata
RăspundețiȘtergere