Sunt roxana si am facut azi pe 12.09.2009 13 ani,prietena mea Flori e inebunyta dupa tn si sora ei mai mica lafel si mie imi place cum canty.Mai scoate niste mel noi de dragoste misto te pup si eu si Flori.
ionut esti frumos imi plc de tn si la ziua mea o sa te chem pe 19 aprilie imi plc de tn ai zis pe un post ca o sa cumperi o cartela cu nr sa o sa dai nr pe post pa te pup dulce
am o prietenacsre e inebunita dupa tine o chema cosmina are 6 ani si vrea cand va fi mare sa se casatoreasca cu tine si a spus ca sa intalnit cu tine si ai ceruto de sotie e din comuna gradistea judetul ilfov te iubeste mult mult de tot
salut ionutz sunt alexandra gabriela vreau sati spun ca am o prietena care este innebunita de tn la fel k si mn dar ma tot gandesc ca ea are dabia 5 ani si ca e prea mica pt asta dar eu cred ca tu o sa ma accepti pt ca eu sunt la fel ca si tn cant sunt manelista cant manele dar ji stil machel hip hop cred ca sunt pe genul tau si
buna ma numesc livia si am 13 ani si am o prietena care e inebunita dupa tin pur si simplu inebunita are 10 ani si ii place cum cinti toneo tot asa ionut si mie imi place cum cinti pliz raspunde pe id plizzzzzzzz
buna.....sunt diana si imi doresc ff mult sa am id tau de mess...sau nr de tel ceva.....uite id meu yo.mumushika_xxx sa ma bagi in liste te rooog ..daca ami citesti msj....pwp doolce..;;)..........
Buna Ionut. Imi place mult de tine, dar m-ai dezamagit pentru ca nu ai mai dansat cu Andreea-Geanina. Faceati o pereche foarte frumoasa. De alea cu care dansezi acum nu imi place deloc. Nu se compara cu ea. Apropo-puneti poze si cu Andreea ca si ea are fani. Poop.
da chiar...de andreea nu se mai aude numic. intr-adevar astea cu care dansezi nu se compara cu ea. are cineva adresa ei de hi5 sau alte date despre ea? daca da il rog sa le posteze.
mamaaa sa mor aici :>:x cel my fortzzzaaaaaaaa e ma nenee:x:x bne`Sssssssssss jale iubire cu tine:x Hailavius:x:>:)) mai departe .. vb la tel:x:x te yObesccccc:x:x:X
ionut pe mine ma cheama carlotta dar acum nu sunt in tara si sunt in franta dar dak vrei sa vb pe mess intra pe urmatoarea adresa adelaandreea32 eu am 11 ani cel mai mult imi place misica aia cu ma las amanet mio dedici si mie te rog iuby te iubesc si te pup foarte dulce apropo e draguta fata aia de dansezi cu ea dar mis mai frumoasa eu pa iubirea mea mica
te iubesc si mias dori sa te vad macar o data sunt o fana inebunita si te plac f.f mult si de cate ori am ocazia sa iti las un mesaji ofac stiu ca te cauta multe fete dar eu chiar TE YUBY MULT O SUPER FANA A TA DENYSSA
auzi mai..... pana la urma cunosti o fata sabrina foarte grasa ..... ca multi zik k stai k ea....... si daca e adevarat scz ca iti zs da e o panarama ...... nu ai gusturi delok.......
..buna ma numesk adinutza am 13 ani jumate si sint din timisoara....imi place cum aratzi shy cum cantzi....as vrea sa am id tau ca sa putem vb ....sunt o mare fana de a tah...:P...ia nr meu poate ne auzim sunt o tipa super de treaba... 0748589045...t3 ub3sk....:X:X:X:x t3 b`esk
te iubesc si am place cele mai noi melodi ale tale ...sunt o fana de ata si multa bafta in continoare ...deca se poate id ...tau te iubesc mult....:*:*:*:*:*
BUNA..... MA NUMESC ALYNUTZZZA SI AM 10 ANI VISUL MEU ESTE SA FIU DANSATOAREA LUI IONUT CERCEL TE IUBESC MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT:x
buna...sunt denysa..canti fantastik si tino tot asa...ai o voce super..app de fetele astea..voi credeti ka el o sa ia id vostru la kti fani are?=))=))=))luatio frate mai usor
bunaa..esti cel mai tare..ai o voce fantastika..app ami place mult mel cu tn,unkiul i tatal tau..cantati minunat impreuna..sukkes in continuare,..pupzz
buna...sunt ana si mi-as dori foarte mult id tau...as vrea sa tinem legatura...ami placi mult iar vocea ta e bestiala..succes mult in continuare si tie si tatalui si unkiului tau kre canta minunat...pupici
ionut sunt madalina am 14 ani simi place foarte mult de tn as vrea si yo id tau sau nr tau de telefon ma gasesti la id meu de mess astept sa ma contactezi florinutzaingeras te rog mult dami un buz promit ca nuti dau id la nimeni astep rasp tau pa pwwwwwwwpikiiii
Ionut de ce nu mai dansezi cu andreea geanina? ea va ramane prima chiar daca dansezi cu altele nu o vor egala. si oricum tu fara ea nu ai nici un succes. ea facea tot clipu si cu aia mica in roz care e miss pitesti in nurori pentru mama. ele sunt cele mai frumoase.
ce va place bai la el e un prost shi un manelist de tot cacatu urasc manelele sunt cele mai panarame shi manelele le asculta doar tigani bye bye ionutze prostule;)
buna ionut t3 ubb"skk mult shy vrea sa fiiu ku tne impreuna am 14 aniy jumate shy t3 ubb"sk multh t3 rog frms t3 implor vyatza mhe fara tne nu mai am somn ...... te rog frms sa cytesty msg mheu .... ursuletzul mheu de plus te invyt sa facem dus sub cearceaf sa ne bagam shy usor sa ne frecam ....ce zici puiule-n cercam??? :*:*:*:*:*::*:**:*:**:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X nu conteaza k ai ubytha t3 vreau langa mne t3 pwpyk dulkyk p3 botyk:*:*:*:*:*::*:X:X:X:X:X:X:X::X:X
ionut pemm ma cheama carmen am 15 ani sunt din buc as vrea sa stiu cum sa iau legatura cu tn nu te obrig sa vb cu mn ca prieteni sau poate ..... as vrea sa hmi lasi ad si nr de tel sa sti ca nu hl dau la nimeni daca asta vrei uite hti las ad meu Nebunki_yohi te pwp dulce astept raspunsul tau
Sunt roxana si am facut azi pe 12.09.2009 13 ani,prietena mea Flori e inebunyta dupa tn si sora ei mai mica lafel si mie imi place cum canty.Mai scoate niste mel noi de dragoste misto te pup si eu si Flori.
RăspundețiȘtergereionut esti frumos imi plc de tn si la ziua mea o sa te chem pe 19 aprilie imi plc de tn ai zis pe un post ca o sa cumperi o cartela cu nr sa o sa dai nr pe post pa te pup dulce
RăspundețiȘtergerebuna ma numesc maricela am 13 ani si imi place ft moolt cum canti si cum arati dak vrei poti sami dai si mie nr tau de tel sau id de mess pwp
RăspundețiȘtergeresunt izabela am 13 ani ai niste poze super belea te iubesc mult
RăspundețiȘtergeream o prietenacsre e inebunita dupa tine o chema cosmina are 6 ani si vrea cand va fi mare sa se casatoreasca cu tine si a spus ca sa intalnit cu tine si ai ceruto de sotie e din comuna gradistea judetul ilfov te iubeste mult mult de tot
RăspundețiȘtergeresalut sunt alexandra gabriela ai nijte poze super cool , mijto te iubesc mult dak vrei cauatama
RăspundețiȘtergeresalut ionutz sunt alexandra gabriela vreau sati spun ca am o prietena care este innebunita de tn la fel k si mn dar ma tot gandesc ca ea are dabia 5 ani si ca e prea mica pt asta dar eu cred ca tu o sa ma accepti pt ca eu sunt la fel ca si tn cant sunt manelista cant manele dar ji stil machel hip hop
RăspundețiȘtergerecred ca sunt pe genul tau si
buna ma numesc livia si am 13 ani si am o prietena care e inebunita dupa tin pur si simplu inebunita are 10 ani si ii place cum cinti toneo tot asa ionut si mie imi place cum cinti pliz raspunde pe id plizzzzzzzz
RăspundețiȘtergerevrey sa fy gagycu meu =)):))))
RăspundețiȘtergereionut cercel :: buna fetelelor ma zapaciti am gg sh prietena papa :P:P:P:P:P:P:-h
RăspundețiȘtergerebuna.....sunt diana si imi doresc ff mult sa am id tau de mess...sau nr de tel ceva.....uite id meu yo.mumushika_xxx sa ma bagi in liste te rooog ..daca ami citesti msj....pwp doolce..;;)..........
RăspundețiȘtergerebuna sunt beatrice si imi plake foarte mult cum canti :*:*:* uite id meu de mess :gagikaanulu2008 ......pwp dulce .:*:*:*
RăspundețiȘtergereBuna Ionut. Imi place mult de tine, dar m-ai dezamagit pentru ca nu ai mai dansat cu Andreea-Geanina. Faceati o pereche foarte frumoasa. De alea cu care dansezi acum nu imi place deloc. Nu se compara cu ea. Apropo-puneti poze si cu Andreea ca si ea are fani. Poop.
RăspundețiȘtergereda chiar...de andreea nu se mai aude numic. intr-adevar astea cu care dansezi nu se compara cu ea. are cineva adresa ei de hi5 sau alte date despre ea? daca da il rog sa le posteze.
RăspundețiȘtergerebuna sunt lyly am 12 ani si vreau id tau dak se poate te ub moolt dak vrei contacteaza-ma la id youbita67 pwp dulce
RăspundețiȘtergeremamaaa sa mor aici :>:x
RăspundețiȘtergerecel my fortzzzaaaaaaaa e ma nenee:x:x
bne`Sssssssssss jale iubire cu tine:x
Hailavius:x:>:))
mai departe .. vb la tel:x:x
te yObesccccc:x:x:X
te yubesc esty dulce rau de tot te sarut
RăspundețiȘtergereunde gasesc si eu poze sau materiale cu andreea geanina, fata care dansa cu ionut cercel? sunt fana ei nr 1.
RăspundețiȘtergereyonutz esti cel mai tare baiat din romania te yubesc !!!!! ia id meu :yo_lorycyca_98 plzzzzzz add!!!!
RăspundețiȘtergereionut ejti cel mai mumos cantaret ejti foarte dolke te iubesc xxxxxxxxxx molt .te popikx :))
RăspundețiȘtergerebuna su cea mai mare fana de ata am14 ani si sunt din buc ma numesc ana maria te iubesc
RăspundețiȘtergereionut pe mine ma cheama carlotta dar acum nu sunt in tara si sunt in franta dar dak vrei sa vb pe mess intra pe urmatoarea adresa adelaandreea32 eu am 11 ani cel mai mult imi place misica aia cu ma las amanet mio dedici si mie te rog iuby te iubesc si te pup foarte dulce apropo e draguta fata aia de dansezi cu ea dar mis mai frumoasa eu pa iubirea mea mica
RăspundețiȘtergerete iubesc si mias dori sa te vad macar o data sunt o fana inebunita si te plac f.f mult si de cate ori am ocazia sa iti las un mesaji ofac stiu ca te cauta multe fete dar eu chiar TE YUBY MULT O SUPER FANA A TA DENYSSA
RăspundețiȘtergereauzi mai.....
RăspundețiȘtergerepana la urma cunosti o fata sabrina foarte grasa .....
ca multi zik k stai k ea.......
si daca e adevarat scz ca iti zs da e o panarama ......
nu ai gusturi delok.......
..buna ma numesk adinutza am 13 ani jumate si sint din timisoara....imi place cum aratzi shy cum cantzi....as vrea sa am id tau ca sa putem vb ....sunt o mare fana de a tah...:P...ia nr meu poate ne auzim sunt o tipa super de treaba... 0748589045...t3 ub3sk....:X:X:X:x t3 b`esk
RăspundețiȘtergerebuna ionut sunt andreea si sunt o marefana dea ta si te iiiubesk pwp ionut
RăspundețiȘtergereionut imi mag \\\\ in tine lui sormea ii place de tine e inebunita
RăspundețiȘtergerenu te suport
RăspundețiȘtergerema numesc alexandra si sunt din bucuresti te iubesc foarte mult si vreau si eu id tau te pup si te sustin :XX:X::X:X:X :**:*:*::*
RăspundețiȘtergerete iubesc mult si sunt o mare fana . vreau si eu id tau . alexandra din bucuresti . :*:X
RăspundețiȘtergerefrate mare frumusete e ionutz asta e vaide masa de uarat......
RăspundețiȘtergerete iubesc si am place cele mai noi melodi ale tale ...sunt o fana de ata si multa bafta in continoare ...deca se poate id ...tau te iubesc mult....:*:*:*:*:*
RăspundețiȘtergereBUNA..... MA NUMESC ALYNUTZZZA SI AM 10 ANI VISUL MEU ESTE SA FIU DANSATOAREA LUI IONUT CERCEL TE IUBESC MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT MULT:x
RăspundețiȘtergereionutz plszzz dami ji mie id tau de mess sau da acc la urmatoarea adresa nico_alexutza98
RăspundețiȘtergerebuna sunt ioana daca vrei sa ma cunosti id meu ie ioana_fitze_12 pup dulce
RăspundețiȘtergereblah blah blah
RăspundețiȘtergerebuna...sunt denysa..canti fantastik si tino tot asa...ai o voce super..app de fetele astea..voi credeti ka el o sa ia id vostru la kti fani are?=))=))=))luatio frate mai usor
RăspundețiȘtergerebunaa..esti cel mai tare..ai o voce fantastika..app ami place mult mel cu tn,unkiul i tatal tau..cantati minunat impreuna..sukkes in continuare,..pupzz
RăspundețiȘtergerebuna...sunt ana si mi-as dori foarte mult id tau...as vrea sa tinem legatura...ami placi mult iar vocea ta e bestiala..succes mult in continuare si tie si tatalui si unkiului tau kre canta minunat...pupici
RăspundețiȘtergereionut sunt madalina am 14 ani simi place foarte mult de tn as vrea si yo id tau sau nr tau de telefon ma gasesti la id meu de mess astept sa ma contactezi florinutzaingeras te rog mult dami un buz promit ca nuti dau id la nimeni astep rasp tau pa pwwwwwwwpikiiii
RăspundețiȘtergerebuna sunt georgiana eu cu prietenele mele suntem inebunite dupa tine.as vrea sa te cunosc si sa te prezint prietenelor.te pup mult mult
RăspundețiȘtergereIonut de ce nu mai dansezi cu andreea geanina? ea va ramane prima chiar daca dansezi cu altele nu o vor egala. si oricum tu fara ea nu ai nici un succes. ea facea tot clipu si cu aia mica in roz care e miss pitesti in nurori pentru mama. ele sunt cele mai frumoase.
RăspundețiȘtergeresall sunt laur dami sy mie id
RăspundețiȘtergeretau
buna ionut cercel deabea vreau sami
RăspundețiȘtergerecumpar hainele tale de la bucutesti
sunt ozi
cnv id lui ionut cercel???
RăspundețiȘtergereionut.oficial96
esti frumos ,canti super.Tine-o tot asa
RăspundețiȘtergerecare este id-ul lui ionut cercel de anul asta?
RăspundețiȘtergerece va place bai la el e un prost shi un manelist de tot cacatu urasc manelele sunt cele mai panarame shi manelele le asculta doar tigani bye bye ionutze prostule;)
RăspundețiȘtergereionut este cel mai tare
RăspundețiȘtergereBuna Ionut. Ma bucur mult ca ai filmat un nou clip cu Andreea, dupa atata timp. Sper ca viitorul clip sa fie tot cu ea si asta cat mai curand. Va pup.
RăspundețiȘtergereionut cercel este iubitul meu ma cheama
RăspundețiȘtergereBuna Yonutz!mai lasa din figuri aksa knd pleci!nu mi-o lua in nume de rau!pwp
RăspundețiȘtergerebuna ionut t3 ubb"skk mult shy vrea sa fiiu ku tne impreuna am 14 aniy jumate shy t3 ubb"sk multh t3 rog frms t3 implor vyatza mhe fara tne nu mai am somn ...... te rog frms sa cytesty msg mheu .... ursuletzul mheu de plus te invyt sa facem dus sub cearceaf sa ne bagam shy usor sa ne frecam ....ce zici puiule-n cercam???
RăspundețiȘtergere:*:*:*:*:*::*:**:*:**:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X nu conteaza k ai ubytha t3 vreau langa mne t3 pwpyk dulkyk p3 botyk:*:*:*:*:*::*:X:X:X:X:X:X:X::X:X
ydul lui ionut cercel de anul asta este ...busa.ionutcercel sa nu zykety k sunt rea
RăspundețiȘtergeresi eu am id lui dar nu pot sa il dau ;) si nu este acela id lui :)
RăspundețiȘtergereionut pemm ma cheama carmen am 15 ani sunt din buc as vrea sa stiu cum sa iau legatura cu tn nu te obrig sa vb cu mn ca prieteni sau poate ..... as vrea sa hmi lasi ad si nr de tel sa sti ca nu hl dau la nimeni daca asta vrei uite hti las ad meu Nebunki_yohi te pwp dulce astept raspunsul tau
RăspundețiȘtergerevreau sa te cunosc ma nu,mesc carmen si am 15 ani uite ad meu Nebuniki_yohi
RăspundețiȘtergere