Rabdari prajite
Concursuri
Sfaturi
Oferte
Sănătate
Internet
Beauty
Extern
Sondaj
Discuții
Idei
Descarcă Internet Explorer 8 gratuit
Pentru ce e bun
Internet Explorer 8
? Poti sa vezi orice site care e optimizat pentru versiuni mai vechi de
browsere
. La capitolul
securitate
e rau. Asa ca nu pot sa zic ca e
cel mai bun browser
, eu raman la
Firefox 3.5
.
Download
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Comentatul e gratis. Profitați cât puteți.
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Comentatul e gratis. Profitați cât puteți.