Tutorialul ar fi bun, daca comenzile n-ar fi facute la o viteza imposibil de urmarit de un novice. Pacat...munca in zadar.
Comentatul e gratis. Profitați cât puteți.
Tutorialul ar fi bun, daca comenzile n-ar fi facute la o viteza imposibil de urmarit de un novice. Pacat...munca in zadar.
RăspundețiȘtergere